شرکت گاز استان کرمان ورود شما به سامانه ارتباط جامع با مشتریان را خوش آمد می گوید

شرکت گاز استان کرمان به منظور ساده سازی و سرعت بخشیدن به درخواست ها، شکایات و پیشنهادات مشترکین خود، سیستم جامع ارتباط با مشتریان (CRM) را راه اندازی نموده است.
در این سیستم به هر یک از درخواست ها، شکایات یا پیشنهادات، کد رهگیری منحصر بفردی اختصاص داده می شود که با استفاده از آن می توانید فرآیند پاسخگویی به درخواست ها، شکایات و پیشنهادات خود را به صورت آنلاین پیگیری نمایید. برای راحتی شما تاریخچه درخواست ها، شکایات و پیشنهاداتی که توسط شما ثبت شده است در سیستم نگهداری می شود. 
شایان ذکر است برای برقرای ارتباط دو جانبه و دسترسی به سابقه درخواست ها، شکایات و پیشنهادات ثبت شده، وارد کردن ایمیل معتبر الزامی است. همچنین در صورت وارد نمودن شماره تلفن همراه معتبر، کد رهگیری برای شما از طریق پیامک ارسال خواهد گردید و پیگیری درخواست از طریق شماره تلفن همراه و کد رهگیری نیز امکانپذیر خواهد بود.
در صورت بروز هرگونه فوریت (از جمله مشاهده نشت گاز و غیره) فورا با شماره تلفن 194 تماس حاصل فرمایید.

ثبت درخواست جدید

لطفا در ثبت درخواست ها تا آنجا که ممکن است جزئیات لازم را ارائه نمایید تا ما به بهترین نحو بتوانیم پاسخگوی شما باشیم. برای بروز رسانی درخواست هایی که پیش از این در سیستم ثبت نموده اید از طریق فرم ورود، وارد شوید.

ثبت درخواست جدید

پیگیری وضعیت درخواست ها

ما تاریخچۀ تمام درخواست های پشتیبانی فعلی و گذشته شما را به همراه پاسخ های آنها به طور کامل نگهداری می کنیم.

پیگیری وضعیت درخواست ها


لطفا قبل از ایجاد درخواست جدید پرسش و پاسخهای متداول را مرور کنید

لطفا شکیبا باشید!

لطفا شکیبا باشید... این کار چند ثانیه ای طول می کشد!